انجمن دانشجویان ایرانی مقیم کره جنوبی

پیام رایزن علمی به دانشجویان ایرانی مقیم کره جنوبی

s

آقای دکتر حجت رایزن علمی وزارت خانه علوم و بهداشت پیامی را برای دانشجویان ایرانی مقیم کره جنوبی به شرح زیر ارسال نموده اند.

d

با سمه تعالی

دانشجویان، فرهیختگان و  سفیران علمی ایران در کره جنوبی

با سلام و احترام

خداوند بزرگ را سپاسگزارم که در این برهه از زندگی توفیق خدمت به شما عزیزانِ دانشجو مقیم شرق عالم را به من، که خود تجربه تحصیل در این منطقه را داشته ام، عطا نموده است. امید دارم که با لطف و عنایت باریتعالی از عهده این مسئولیت سنگین برایم.

به همه شما عزیزان تبریک می گویم که توانسته اید با تکیه بر توان و دانش خود در دانشگاههای با کیفیت کشور پیشرفته و مدرن کره جنوبی پذیرفته شوید و بحمدالله، بنا به گزارش های رسیده، بسیار با نشاط و موفق در حال گذراندن دوران شیرین دانشجویی خود هستید.

اینجانب به عنوان رایزن علمی از طرف وزارت خانه های علوم، تحقیقات و فنآوری و بهداشت و آموزش پزشکی افتخار دارم که به عنوان رابطی بین شما و وزارت خانه های مذکور آخرین اطلاعات مورد نیاز شما در همه حوزه های علمی، دانشگاهی، فرهنگی و اجتماعی را در نهایت دقت و صداقت در اختیارتان قرار دهم. و همچنین موارد و مشکلات شما را که به وزارتین مربوط می شود با کمال جدیت پیگیری نمایم تا دل نگرانی ها و دغدغه های شما در مسیر ترقی و کمال تا حد ممکن کاهش یابد.

امیدوارم با همکاری و همیاری شما بتوانیم برنامه های زیر را به اجرا بگذاریم:

-ارتباط بیشتر با دانشجويان و تقدير از دانشجویان ممتاز

-معرفی توانمندی های علمی طرفین به یکدیگر و ایجاد زمینه های لازم برای همکاری بیشتر دو کشور

-توسعه فرصتهای تحقیقاتی مشترک و تجاری سازی پژوهش های دانشجویان.

-تقویت ارتباط علمی و پژوهشی دانشگاه های کره جنوبی با دانشگاه های ایران از جمله قطب های علمی دانشگاهی کشور

-تسهیل ارتباط نخبگان علمی ایرانی داخل و خارج کشور با یکدیگر و همچنین  بهره گیری از ظرفیت علمی موجود برای انتقال دانش و تکنولوژی به میهن

پیشاپیش همکاری و همفکری همه عزیزان که تنها راه نیل به اهداف بالا است، را ارج می نهم.

موفقیت و شادکامی شما را از ایزد منان خواستارم.

یوسف حجت

رایزن علمی